خدمات ما

حرفه ای مثل اِلمان استدیو

از طرح تا تکمیل اجرا

با توجه به تجربیات و توانایی های استدیو اِلِمان و برخورداری از تکنولوژی و تیم تخصصی اجرایی، انجام پروژه ها به صورت ۰ تا ۱۰۰ با کیفیت، مهارت و مدرن ترین نوع ساخت از مهارتهای این مجموعه محسوب می شود.

نور پردازی

با استفاده از نور نامناسب، فضای شما کوچک، خموده و همراه با حسی ناخوشایند خواهد بود، در مقابل نورپردازی صحیح با توجه به علم و تکنولوژی نورپردازی فضای شما را سرشار از سرزندگی و انرژی خواهد کرد.

فضای سبز

با توجه به زندگی شهری، وجود فضای سبز ، هرچند در متراژ کوچک امری ضروری برای داشتن زندگی سالم بوده و استدیو اِلِمان با استفاده از تکنولوژی روز، وجود فضای سبز در زندگی روزمره شما امکان پذیر خواهد کرد.

کاغذدیواری و متریال

استدیو اِلِمان دارای کالکشنی متنوع از کاغذدیواری و متریال های لوکس از برندهای مطرح دنیا با بالاترین کیفیت می باشد.

بازسازی

امروزه بازسازی و نوسازی ساختمان ها عملی مرسوم است که در همه کشورهای دنیا انجام می شود. زیرا با گذشت زمان ساختمان ها زیبایی اولیه و کارکرد خود را از دست می دهند و برای افراد کسل کننده می شوند.

نما

در نگاه مجموعه اِلِمان طراحی نما از اهمیت بیشماری برخوردار است. دلیل این اهمیت، توجه به فلسفه وجودی ساختمان ها و هویت بخشی و زیباسازی شهرها می باشد. استدیو اِلِمان دارای تیم اجرایی پیشرفته و حرفه ای اجرای نما می باشد.

طراحی و ساخت کابینت

طراحی کابینت یکی از مهمترین عوامل در زیبایی بصری آشپزخانه و دیگر فضاها است.طراحی صحیح کابینت می تواند متراژ کاربردی فضاهای شما را چند برابر کند.

فرنیچر و اکسسوری

انتخاب فرنیچر و اکسسوری یکی از مهمترین بخش های پایانی هر پروژه می باشد. چرا که این انتخاب مهری بر درستی و زیبایی نهایی پروژه خواهد بود.

طراحی معماری

طراحی

طراحی اولین و اساسی‌ترین بخش هر پروژه بوده و انتخاب طراحی صحیح علاوه بر زیبایی بصری پروژه و تاثیرات روانی مثبت، موجب کاهش زمان اجرا و تحویل کلید، کاهش پرت فضا و متراژ که باعث صرفه جویی در متریال و در نتیجه کاهش هزینه‌ها می‌شود و همینطور موجب انتخاب صحیح متریال پروژه میشود. مرحله اول در طراحی معماری، شناخت امکانات، محدودیت ها، نقاط ضعف و قوت پروژه می باشد. عدم طراحی صحیح در بیشتر مواقع طبعات نامناسبی برای پروژه خواهد داشت که به شکل های متفاوتی نمود پیدا میکند به طور مثال هزینه های نامتعارف و یا اختلال در برنامه زمانی که هر دو موجب هدر رفتن زمان و هزینه شما خواهد شد. استدیو المان، با تیم حرفه‌ای و با سابقه خود در حیطه طراحی، قادر به انجام منحصربه‌فردترین و کاربردی ترین طرح‌ها در سبک های متفاوت می‌باشد.

مشاوره و اجراء

عملیات اجرایی ساختمان باید منحصرا زیر نظر افراد متخصص و کاردان و کسانی که صلاحیت دارند، انجام شود در غیر این صورت کوچکتریت اشتباه تبعات جانی و مالی بسیاری را در پی خواهد داشت.

مجری باید توانایی اجرای پروژه بدون ذره‌ای اختلاف با طرح را داشته باشد و این توانایی بدون حضور تیم اجرایی دقیق و حرفه‌ای امکان پذیر نخواهد بود.
استدیو المان با همراهی تیم حرفه‌ای و متخصص اجرایی خود و با بهره‌گیری از تکنولوژی برتر و نوین اجرا جایگاهی برجسته در حیطه مشاوره و اجرا دارد.

 

مشاوره و اجرا
home-bulding-about

پروژه های مسکونی

خانه چیزی بیش از یک سرپناه و یا فضایی برای انجام کارهای یک خانواده میباشد.
خانه بستری برای زندگی آرام و دور از دغدغه‌های روزمره و محل رشد و تکامل فرزندان است از این رو پروژه‌های مسکونی برای مجموعه اِلِمان اهمیتی خاصی دارد.
عوامل بسیاری بر پروژه‌های مسکونی تاثیرگذارند همچون عوامل اقلیمی، فرهنگ، مذهب و … که در نظر نگرفتم این عوامل در طراحی، پروژه به درستی طراحی و اجرا نخواهد شد.
استدیو اِلِمان پروژه‌های مسکونی و ویلایی متعددی را با رعایت تمامی ضوابط و اصول اجرا کرده.

همین الآن با مشاوران ما صحبت کنید

شما می توانی با تماس تلفنی به صورت کاملا رایگان با مشاوران ما در ارتباط بوده در رابطه با پروژه خود باما صحبت کنید.

پروژه های تجاری

 

این روزها افراد زمان زیادی صرف گردش در مراکز تجاری می کنند بنابراین مهمترین نیازی که در این زمینه احساس می شود ایجاد محیط هایی زیبا و در عین حال راحت است که شرایط بهتری را برای بازدیدکنندگان ایجاد کند. طراحی و اجرای صحیح برای خلق فضاهای جدید و راحت امریست علمی که باید توسط معماران حرفه ای صورت گیرد.  طراحی و اجرای تخصصی پروژه‌های تجاری عامل بسیار مهمی در افزایش بازده و جذب مشتری‌ها با سلیقه های مختلف دارد. قطعا با ایجاد یک طراحی علمی و تخصصی میتوان ارتباط نزدیکی بین مشتری ها و نوع خدمات ارائه شده از سوی شما ایجاد کرد. در طراحی تجاری فرصت ها و چالش های بسیاری برای انجام صحیح پروژه وجود دارد، تیم استدیو اِلِمان پروژه‌های تجاری متنوعی را طراحی و اجرا کرده است.

پروژه های تجاری
پروژه های اداری

پروژه های اداری

امروزه طراحی ساختمان‌های اداری به این دلیل که اغلب ما بیشترین ساعات روز را در محیط کار میگذرانیم، امریست ضروری
ایجاد فضایی با کیفیت طراحی و اجرای بالا که بتواند واکنش مخاطب را در برخورد با خودش تغییر دهد و یادآور خاطرات خوش باشد و در کنار همه ی این توجهات به روحیه ی کاربر بتواند عملکرد منحصر به فرد نیز داشته باشد همیشه قابل تحسین بوده و خواست بسیاری از کارفرمایان باتجربه است. یکی از مهمترین نکاتی که برای پروژه‌های اداری در نظر گرفته میشود توجه به افرادیست که در آن مجموعه مشغول به کار هستند. به همین دلیل ایجاد فضایی کاربردی با ایده های خلاقانه باعث نشاط کارکنان و افزایش راندمان کاری مجموعه میشود و شرکت های بزرگ و خلاق با آماده کردن محیط های الهام بخش به دنبال بهره بهینه از سرمایه های انسانی خود هستند. استدیو اِلِمان، همراه شما در طراحی و اجرای پروژه‌های اداری می باشد.

پروژه های خدماتی

پروژه‌های خدماتی نظیر هتل‌ها، بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها، سالن‌های زیبایی، رستوران‌ها و کافه‌ها و … فضاهایی هستند که نیازمند طراحی و اجرای علمی، صحیح و کاربردی هستند.
در این فضاها با توجه به حجم روزانه تردد افراد جامعه (عموم افراد جامه و یا افراد خاص)، طراح ملزم به طراحی کاربردی فضاها است.
زیرا در این طراحی ها علاوه بر زیبایی بصری طرح، طراحی کاربردی و خوانایی فضا اهمیت چشمگیری دارد.
بدبن منظور انتخاب تیمی تخصصی برای طراحی و اجرای فضاهای خدماتی امری ضروریست.

پروژه های خدماتی

تماس با ما

خدمات ما