درباره اِلمان دیزاین

ما رو بیشتر بشناسید!

استدیو المان فعالیت خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی فضای سبز در سال ۱۳۸۶ تحت عنوان شرکت سرو سازان ایده آل به شماره ثبت ۱۶۴۴۹ آغاز نمود، این شرکت در راستای فعالیت حرفه ای معماری خود تاکنون پروژه های موفق متعددی اعم از پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، خدماتی، فرهنگی، ورزشی و …. را طراحی و اجرا کرده است.

هدف ما در این مجموعه بالابردن سطح کیفی زندگی از طریق فضای زیستی برای تمام اقشار جامعه با کمک طراحی صحیح است و مهندسین کاردان و به روز ما را در به ثمر رساندن این هدف بنیادین یاری می دهند. آشنایی و برخورداری از امکانات و توانایی های گسترده در زمینه طراحی و اجرا با استانداردهای بین المللی مزیتی است که کیفیت پروژه های این مجموعه را افزایش می دهد.

  • متریال با کیفیت
  • تیم قدرتمند در طراحی
  • تجربه کافی
  • پروژه های ۰ تا ۱۰۰
  • بازسازی با طرح خلاقانه
  • تیم با تجربه پیاده سازی

۱۳ سال
تجربه

حرفه ای، مثل استدیو اِلمان
همیشه خلاق و مقرون به صرفه

اِلمان دیزاین،باز سازیساختمان

تاریخچه ما

کارهایی که انجام دادیم

با توجه به تجربیات و توانایی های استدیو اِلِمان و برخورداری از تکنولوژی و تیم تخصصی اجرایی، انجام پروژه ها به صورت ۰ تا ۱۰۰ با کیفیت، مهارت و مدرن ترین نوع ساخت از مهارتهای این مجموعه محسوب شده و سوابق متعدد این مجموعه همچون ساخت مجتمع های مسکونی، ویلاها، مجموعه ورزشی، هتل ها و … گویای مهارت استدیو اِلِمان در اجرای پروژه ها به صورت صفر تا صد می باشد.

آمار و ارقام ما

آمار و نمونه کار از ما، قضاوت و انتخاب با شما

۱۳+سال تجربه
۲۵۰مشتری خوشحال
۱۵۰+پروژه های اتمام شده
۲۵نفر نیروی کار متخصص

برند های مورد استفاده

از چه برندهایی برای خدمات خود استفاده می کنیم؟

تماس با ما

خدمات ما